banner72

banner73

Futbolda bu hafta

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de ise 4. hafta maçları yapılacak.

SPOR 24.09.2021, 13:20 F. Gül Delioğlu
Futbolda bu hafta

Süper Lig'de haftanın açılış maçında bu akşam Altay ile Beşiktaş, İzmir'deki Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda karşılaşacak.

TFF 1. Lig'de 7. haftanın ilk maçında bu akşam Kocaelispor, Tuzlaspor'u Kocaeli Stadı'nda konuk edecek. İki müsabaka da saat 20.00'de başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

SÜPER LİG

BUGÜN

20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu)

25 EYLÜL

13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya)

19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana)

26 EYLÜL

13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak)

16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay)

19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom)

27 EYLÜL

20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park)

20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

TFF 1. LİG

BUGÜN

20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli)

25 EYLÜL

13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman)

26 EYLÜL

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe)

16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park)

27 EYLÜL

20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk)

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

26 EYLÜL

15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi)

16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül)

16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik)

19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk)

19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

KIRMIZI GRUP

25 EYLÜL

16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül)

26 EYLÜL

13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk)

15.30 Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (7 Ocak)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

16.00 Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor (Mustafa Kemal Atatürk)

16.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Oğan)

18.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Diyarbekirspor-Somaspor (Diyarbakır)

19.00 Afjet Afyonspor-Ankaraspor (Zafer)

TFF 3. LİG

1. GRUP

BUGÜN

16.00 Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Menemen İlçe)

25 EYLÜL

14.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe)

14.30 Başkent Gözgözler Akademi-Batman Petrolspor (Polatlı İlçe)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Kahta 02 (Kelkit İlçe)

15.00 Artvin Hopaspor-Hendekspor (Hopa İlçe)

15.30 Osmaniyespor-Elazığspor (7 Ocak)

15.30 Karaman Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kemal Kaynaş)

16.00 Çatalcaspor-Sancaktepe (Müjdat Gürsü)

16.00 Bursa Yıldırımspor-Formül Erbaaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

2. GRUP

25 EYLÜL

15.00 Yomraspor-68 Aksaray Belediyespor (Yomra İlçe)

15.00 Altındağspor-Hacettepe (Stat henüz açıklanmadı)

15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.00 52 Orduspor-Kızılcabölükspor (19 Eylül)

15.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Siirt İl Özel İdaresi (Elazığ Doğukent)

15.30 Bitexen Düzcespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Çarşambaspor-Kuşadasıspor (Çarşamba Şehir)

15.30 İskenderunspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (İskenderun 5 Temmuz)

16.00 Bayrampaşa-Iğdır (Bayrampaşa Çetin Emeç)

3. GRUP

25 EYLÜL

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Ceyhanspor (Faruk Çelik)

15.00 Ağrı 1970-Kardemir Karabükspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Esenler Erokspor (Başpınar)

15.30 Çankaya-Gümüşhanespor (Yenimahalle Hasan Doğan)

16.00 Belediye Derincespor-İçel İdmanyurdu (Belediye Derincespor)

16.00 Modafen-Orduspor 1967 (Alemdağ)

16.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Edirnespor (Tepecik Şenol Güneş/Seyircisiz)

19.00 Fethiyespor-Mardin 1969 (Fethiye İlçe)

19.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)​​​​

Yorumlar (0)
15
kapalı
Namaz Vakti 28 Ekim 2021
İmsak 05:28
Güneş 06:54
Öğle 12:24
İkindi 15:15
Akşam 17:43
Yatsı 19:03
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 10 24
2. Hatayspor 10 20
3. Beşiktaş 10 20
4. Alanyaspor 10 20
5. Fenerbahçe 10 19
6. Karagümrük 10 18
7. Konyaspor 10 17
8. Galatasaray 10 17
9. Altay 10 15
10. Adana Demirspor 10 13
11. Başakşehir 10 12
12. Gaziantep FK 10 12
13. Öznur Kablo Yeni Malatya 10 12
14. Sivasspor 10 11
15. Kayserispor 10 11
16. Giresunspor 10 9
17. Antalyaspor 10 9
18. Göztepe 10 8
19. Kasımpaşa 10 6
20. Rizespor 10 4
Takımlar O P
1. Ümraniye 10 24
2. Ankaragücü 10 24
3. Eyüpspor 10 20
4. Erzurumspor 10 19
5. Bandırmaspor 10 18
6. Kocaelispor 9 16
7. Tuzlaspor 9 14
8. Gençlerbirliği 9 14
9. Samsunspor 9 12
10. Boluspor 9 11
11. Bursaspor 9 11
12. Menemenspor 10 11
13. İstanbulspor 9 10
14. Denizlispor 9 10
15. Altınordu 10 10
16. Adanaspor 10 9
17. Manisa FK 10 9
18. Ankara Keçiörengücü 9 7
19. Balıkesirspor 9 6
Takımlar O P
1. Chelsea 9 22
2. Liverpool 9 21
3. Man City 9 20
4. West Ham 9 17
5. Brighton 9 15
6. Tottenham 9 15
7. M. United 9 14
8. Everton 9 14
9. Leicester City 9 14
10. Arsenal 9 14
11. Wolverhampton 9 13
12. Brentford 9 12
13. Aston Villa 9 10
14. Watford 9 10
15. Crystal Palace 9 9
16. Southampton 9 8
17. Leeds United 9 7
18. Burnley 9 4
19. Newcastle 9 4
20. Norwich City 9 2
Takımlar O P
1. Real Sociedad 11 24
2. Real Madrid 10 21
3. Sevilla 10 21
4. Real Betis 11 21
5. Rayo Vallecano 11 19
6. Osasuna 11 19
7. Atletico Madrid 9 18
8. Athletic Bilbao 10 17
9. Barcelona 10 15
10. Espanyol 11 14
11. Valencia 11 13
12. Mallorca 11 13
13. Villarreal 10 12
14. Celta de Vigo 11 10
15. Elche 11 10
16. Deportivo Alaves 10 9
17. Cádiz 11 8
18. Granada 9 7
19. Levante 10 5
20. Getafe 10 2
Günün Karikatürü Tümü