24 Kasım günü kaybolan Sedanur Uludağ, tüm arama çalışmalarına rağmen henüz bulunamadı. Gözü yaşlı aile kızlarına seslenerek, "Yemenin içmenin tadı tuzu yok. Senden haber bekliyoruz" dedi.

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde kaybolan Sedanur Uludağ'dan 41 gündür haber alınamıyor.

21 yaşındaki genç kız, 24 Kasım Perşembe günü ortadan kayboldu.

Kızları için tedirgin olan gözü yaşlı aile kayıp ihbarında bulundu.

Bunun üzerine Sedanur'un Koru Sahili’nde yalnız bir şekilde yürüdüğü anların görüntüsüne ulaşan ekipler, bölgede çalışmaları yoğunlaştırdı.

Umutlu bekleyiş sürüyor

Polis, jandarma, sahil güvenlik ve AFAD ekipleri, genç kızı bulmak için seferber oldu.

İHA'nın aktarımına göre; tüm arama çalışmalarına rağmen bulunamayan Sedanur'un ailesi, kızlarından umutlarını kesmeden bekleyişlerini sürdürüyor.

"Evladı olanlar yardım etsin"

Kar, İstanbul'a şubatta gelecek Kar, İstanbul'a şubatta gelecek

Yetkililerden yardım isteyen ve kızından gelecek cevabı bekleyen anne Gülsüm Uludağ, "Kuzum bugün 41 gün oldu. Sesimi duyuyorsan lütfen çık kızım. Benim dayanacak gücüm kalmadı. Ne olursun, bizi duyuyorsan bize cevap ver. Hepimiz seni bekliyoruz. Ne yapacağımı şaşırdım ben. Sen beni unutmuş olamazsın. İnanmıyorum yani senin beni unuttuğuna. Ne olursun cevap ver kuzum. Allah’ın aşkına yaşıyorsan bir cevap ver. Biz ne yapacağımızı şaşırdık. Sen bana kıyamazdın. Sesimi duymuyor mu gerçekten bilmiyorum. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Ne konuşacağımı bilemez oldum. Ümitlerim tükeniyor. Ne olur Allah’ım herkes yardım etsin bana. Bütün yetkililerden yardım bekliyoruz. Sesimi duysunlar. Ne olur herkes kendi evladı gibi düşünsün. Evladı olanlar yardım etsin. Olmayanlar da bilmiyorum yani bu acıyı kimseye vermesin. Bilemedim ne diyeceğimi. Bilmiyorum ya. Bilemedim." dedi.